kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

друкарські технології

Автор: Super User. Posted in Uncategorised

   У перекладі з англійської слово offset дослівно перекладається «перенесення» або «зсув». У застосуванні до офсетного друку це значить, що з друкарської форми на папір фарба переноситься не безпосередньо, а за допомогою проміжного елемента - друкованої гуми.
   Переваги офсетного листового друку:
    1. Висока якість.
    Листовий офсетний друк, на відміну від цифрового та рольового друку, має незрівняне перевагу за якістю продукції в частині передачі кольору і має найбільший колірний обхват .
    2. Швидкість.
    У своєму сегменті тиражів, від середніх (кілька сотень) до великих (десятки тисяч), офсетний листовий друк - безсумнівний лідер за швидкістю.
    3. Вартість.
    Навіть тираж в кілька сотень примірників вже вигідніший для друку листовим офсетом, а не за допомогою цифрових друкарських машин.
    4. Великий спектр матеріалів для друку.
    Листовий офсетний друк можливий не тільки на папері щільністю від 45 г / м, а й на картоні, різних видах дизайнерських матеріалів.
   Листовий офсетний друк - ідеальний варіант для вирішення Ваших завдань. Якщо ви плануєте друкувати каталоги, листівки, журнали та інші види продукції тиражем від декількох сотень до десятків тисяч і більше, вибравши листовий офсет, ви виграєте в усьому: в якості, в ціні і в термінах. Звертайтеся в «Артсервіс» - друкарню з найсучаснішим обладнанням.

Map

Автор: Super User. Posted in Uncategorised

The Widgetkit Map provides a simple solution for adding a map to your website. Various features let you customize the map like changing colors and adding markers or directions.

Features

  • Location selection with auto geocoding
  • Support for multiple map markers with text popups
  • Option to get the direction to the active marker
  • Support for custom map styles and colors
  • Uses the latest Google Maps API
  • Built with HTML5, CSS3, PHP 5.2+, and the latest jQuery version
  • Works with Joomla and WordPress

Direction Example

This map features all map controls, multiple markers and you can get the direction.

Color Scheme Example

Set or invert the hue, saturation, lightness and gamma of a map.

Minimal Example

This map has a fixed width, no controls and no markers.

How To Use

With the Widgetkit Map you can quickly create and manage simple maps with features like multiple markers, text popups and custom color schemes. Once you have created a map you can load it anywhere on your website using shortcodes or the universal Widgetkit Joomla module or WordPress widget.